Úspěchy v soutěžích 2016/2017

 

JAZYKOVÉ SOUTĚŽE

1. místo ... Boris Heuer (kvinta) ... krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce, kategorie III.B

1. místo ... Kryštof Fulde (kvarta) ... krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce, kategorie II.B

1. místo ... Šimon Šobr (kvinta) ... krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kategorie III.A

2. místo ...  Tomáš Verner (sexta) ... krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kategorie III.B

1. místo ...  Karel Drážek (kvarta) ... krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kategorie II.B

3. místo ... Kateřina Cafourková (1. A) ... okresní kolo olympiády v českém jazyce, kategorie II.

6.- 7. místo ... Kristýna Otcovská (2. A) ... okresní kolo olympiády v českém jazyce, kategorie II.

1. místo ... Kryštof Fulde (kvarta) ... okresní kolo soutěže v německém jazyce, kategorie II.B

2. místo ... Aneta Kosová (2. A) ... okresní kolo soutěže v německém jazyce, kategorie III.A

4. místo ... Klára Otrubová (sekunda) ... okresní kolo soutěže v německém jazyce, kategorie I.

1. místo ... Karel Drážek (kvarta) ... okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie II.B

2. místo ... Jakub Kornalík (tercie) ... okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie II.B

1. místo ... Šimon Šobr (kvinta) ... okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kategorie IIIA

3. místo ... Klára Otrubová (sekunda) ... okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie I.B

4. místo ... Klára Hochelová (sekunda) ... okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie I.B

6.- 7. místo ... Kristýna Komůrková (kvarta) ... okresní kolo olympiády v českém jazyce,kategorie I.

21. místo ... Kateřina Cafourková (1. A) ... krajské kolo olympiády v českém jazyce, kategorie II

7. místo ... Šimon Šobr (kvinta) ... ústřední kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kategorie III.A

6. místo ... Karel Drážek (kvarta) ... ústřední kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie II.B

MATEMATICKÉ A FYZIKÁLNÍ SOUTĚŽE

1. místo ... Matěj Prokop (prima) ... okresní kolo Matematické olympiády, kategorie Z6

1. místo ... Eliška Šlégelová (tercie) ... okresní kolo Matematické olympiády, kategorie Z8

7. místo ... Jana Koláčková (prima) ... okresní kolo Matematické olympiády, kategorie Z6

9. místo ... Ondřej Bursík (prima) ... okresní kolo Matematické olympiády, kategorie Z6

14. místo ... Michal Škoudlil (prima) ... okresní kolo Matematické olympiády, kategorie Z6

6.–10. místo ... David Le Duc Manh (kvarta) ... okresní kolo Matematické olympiády, kategorie Z9

14. místo ... Petro Sláma (kvarta) ... okresní kolo Matematické olympiády, kategorie Z9

3. místo ... Martin Škoudlil (sexta) ... krajské kolo Matematické olympiády, kategorie B

11. místo ... Tomáš Verner (sexta) ... krajské kolo Matematické olympiády, kategorie B

3. místo ... Martin Škoudlil (sexta) ... krajské kolo fyzikální olympiády, úspěšný řešitel, kategorie C

7. místo ... Kristýna Otcovská (2. A) ... krajské kolo fyzikální olympiáda, kategorie

3. místo ... Eliška Šlégelová (tercie) ... okresní kolo fyzikální olympiády, kategorie F

2.–6. místo ... Ondřej Bursík (prima) ... okresní kolo Pythagoriády, kategorie 6.roč. ZŠ

10.–14. místo ... Jana Koláčková (prima) ... okresní kolo Pythagoriády, kategorie 6.roč. ZŠ

15.–17. místo ... Jan Vlášek (prima) ... okresní kolo Pythagoriády, kategorie 6.roč. ZŠ

PŘÍRODOVĚDNÉ SOUTĚŽE

10. místo ... Petr Duben (1. A) ... krajské kolo biologické olympiády úspěšný řešitel, kategorie B

12. místo ... Daniel Cvrček (1. A) ... krajské kolo biologické olympiády, úspěšný řešitel, kategorie B

7. místo ... Mikuláš Polívka (sekunda) ... okresní kolo biologické olympiády, kategorie D

8. místo ... Jana Koláčková (prima) ... okresní kolo biologické olympiády, kategorie D

12. místo ... Josef Novák (sekunda) ... okresní kolo biologické olympiády, kategorie D

4. místo ... Lada Schmidtová (tercie) ... okresní kolo biologické olympiády, kategorie C

6. místo ... Adéla Schmidtová (tercie) ... okresní kolo biologické olympiády, kategorie C

21. místo ... Lada Schmidtová (tercie) ... krajské kolo biologické olympiády, kategorie C

23. místo ... Lucie Merhautová (septima) ... krajské kolo biologické olympiády, kategorie A

1. místo ... Ondřej Bursík (prima) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie A

8. místo ... Michal Škoudlil (prima) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie A

1. místo ... Václav Javorek (septima) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie D

2. místo ... Tomáš Čapek (sexta) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie D

3. místo ... Vladislav Kollert (3. A) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie D

4. místo ... Jitka Moutvičková (4. A) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie D

6. místo ... David Volák (septima) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie D

11. místo ... Jan Kraj (kvarta) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie C

4. místo ... Tobiáš Kroupa (sekunda) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie B

7. místo ... Mikuláš Polívka (sekunda) ... okresní kolo zeměpisné olympiády, kategorie B

6. místo ... Tomáš Čapek (sexta) ... krajské kolo zeměpisné olympiády, kategorie D

8. místo ... Ondřej Bursík (prima) ... krajské kolo zeměpisné olympiády, kategorie A

11. místo ... Václav Javorek (septima) ... krajské kolo zeměpisné olympiády, kategorie D

7. místo ... Martin Škoudlil (sexta) ... krajské kolo chemické olympiády, kategorie C

18. místo ... Petr Duben (1. A) ... krajské kolo chemické olympiády, kategorie C

13. místo ... Marek Šnor (septima) ... krajské kolo chemické soutěže, kategorie B

20. místo ... David Volák (septima) ... krajské kolo chemické soutěže, kategorie B

SPOLEČENSKOVĚDNÍ SOUTĚŽE

9. místo ... Eliška Šlégelová (tercie) ... krajské kolo dějepisné olympiády 

2. místo ... Eliška Šlégelová (tercie) ... okresní kolo dějepisné olympiády

12. místo ... Ondřej Relich (tercie) ... okresní kolo dějepisné olympiády

15. místo ... Jan Kraj (kvarta) ... okresní kolo dějepisné olympiády

21. místo ... Sabina Faberová (kvarta) ... okresní kolo dějepisné olympiády

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE

1. místo ... Kateřina Zábojníková (kvinta) ... soutěž SŠ ve skoku vysokém - Velikonoční laťka

1. místo ... Tomáš Praský (3. B) ... soutěž SŠ ve skoku vysokém - Velikonoční laťka

2. místo ... SŠ chlapci ...okresní kolo CORNY - atletika

3. místo ... SŠ dívky ... okresní kolo CORNY - atletika

2. místo ... Faberová Sabina, Schmidtová Adéla, Schmidtová Lada, Kohoutová Bára, Posuchová Tereza, Jarolímová Julie ... okresní volejbalový turnaj žákyň

1. místo ... Kamila Javorková (tercie) ... polohový závod 100 m, motýl 100 m, kraul 200 m a polohovka 200 m

3. místo ... Míša Gajdošíkova, Míša Novákova, Tereza Trávníčková, Karolína Havlíčková, Nela Kratochvílová, Karolína Vlková, Káta Šístková a kapitánce Štěpánka Potluková ... okresní soutěž v dívčím volejbalu

1. místo ... Sára Allertová, Veronika Kročilová ... okresní kolo ve stolním tenisu, kategorie SŠ

1. místo ... Sára Allertová, Veronika Kročilová ... krajské kolo ve stolním tenisu, kategorie SŠ

7. místo ... Sára Allertová, Veronika Kročilová ... republikové kolo ve stolním tenisu, kategorie SŠ

2. místo ... ZŠ dívky ... okresní kolo ve stolním tenise

5. místo ... chlapci ... okresní kolo ve stolním tenise

5.- 7. místo ... chlapci ... okresní kolo ve stolním tenise

3.- 4. místo ... chlapci ... okresní kolo kopaná - Pohár J. Masopusta

3. místo ... ZŠ chlapci ... krajské kolo kopaná - Coca-cola cup

4. místo ... SŠ chlapci ... okresní kolo - florbal

1. místo ... ZŠ chlapci ... okresní kolo - florbal

4. místo ... SŠ chlapci ... okresní kolo ve volejbale

7. místo ... ZŠ chlapci ... krajské kolo - florbal

3. místo ... SŠ chlapci ... krajské kolo - florbal

2. místo ... ZŠ dívky ... okresní kolo ve volejbale

3. místo ... Tereza Posuchová, Adéla a Lada Schmidtovy, Klára Hochelová, Bára Kilbová, Adéla Líbalová, Lucie Dufková, Magdalena Šťovíčková ... okresní kolo v přehazované, dívky

OSTATNÍ SOUTĚŽE

 2. místo ... Barbora Kohoutová (tercie) ... celostátní soutěžní přehlídka v koncertním melodramu 2016

 

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.