Úspěchy v soutěžích 2017/2018

 

JAZYKOVÉ SOUTĚŽE

3. místo ... Barbora Kohoutová (kvarta) ... okresní kolo Olympiády v českém jazyce, kategorie I.

14.–18. místo ... Klára Otrubová (tercie) ... okresní kolo Olympiády v českém jazyce, kategorie I.

8.–9. místo ... Karolína Komorová (2. A) ... okresní kolo Olympiády v českém jazyce, kategorie II.

24. místo ... Dao Hien Trang (sexta) ... okresní kolo Olympiády v českém jazyce, kategorie II.

3. místo ... Martin Dolniak (prima) ... okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie I. B

4. místo ... Ondřej Bursík (sekunda) ... okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie I. B

3. místo ... Pavel Souček (sekunda) ...  okresní kolo soutěže v německém jazyce, kategorie I.

1. místo ... Eliška Šlégelová (kvarta) ...  okresní kolo soutěže v německém jazyce, kategorie II. B

5. místo ... Mikuláš Polívka (tercie) ...  okresní kolo soutěže v německém jazyce, kategorie II. B

3. místo ... Tomáš Čapek (septima) ... okresní kolo soutěže v německém jazyce, kategorie III. A

3. místo ... Aneta Kosová (3. A) ... okresní kolo soutěže v německém jazyce, kategorie III. A

3. místo ... Jakub Kornalík (kvarta) ...  okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie II. B

2. místo ... Šimon Šobr (sexta) ...  okresní kolo soutěže v anglickém jazyce, kategorie III. A

MATEMATICKÉ A FYZIKÁLNÍ SOUTĚŽE

20. místo ... Ondřej  Bursík (sekunda), Petr Fryček (tercie), Barbora Kilbová (tercie), Julie Jarolímová (kvarta) ... Náboj – Junior

7. místo ... Eliška Šlégelová (kvarta) ... okresní kolo Matematické olympiády, kategorie Z9

PŘÍRODOVĚDNÉ SOUTĚŽE

4. místo ... Marek Šnor (oktáva) ... krajské kolo Chemické olympiády 

SPOLEČENSKOVĚDNÍ SOUTĚŽE

5. místo ... Eliška Šlégelová (kvarta) ... okresní kolo Dějepisné olympiády

9. místo ... Tobiáš Kroupa (tercie) ... okresní kolo Dějepisné olympiády

21. místo ... Eliška Dittrichová (kvarta) ... okresní kolo Dějepisné olympiády

3. místo ... Marie Hovorková (prima) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie A

8. místo ... Matěj Červenka (prima) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie A

3. místo ... Ondřej Bursík (sekunda) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie B

4. místo ... Michal Škoudlil (sekunda) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie B

8. místo ... Tereza Posuchová (kvarta) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie C

10. místo ... David Hauptvogel (tercie) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie C

1. místo ... Tomáš Čapek (septima) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie D

3. místo ... Petr Duben (2. A) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie D

4. místo ... Štěpán Kubičina (septima) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie D

7. místo ... Martin Procházka (1. A) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie D

9. místo ... Tomáš Verner (septima) ... okresní kolo Zeměpisné olympiády, kategorie D

 

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE

2. místo ... SŠ chlapci ... okresní kolo ... kopaná

1. místo ... ZŠ dívky ... okresní kolo ... stolní tenis

3. místo ... ZŠ chlapci ... okresní kolo ... stolní tenis

1. místo ... SŠ dívky ... okresní kolo ... stolní tenis

4. místo ... SŠ chlapci ... okresní kolo ... stolní tenis

3. místo ... ZŠ dívky ... krajské kolo ... stolní tenis

4. místo ... SŠ dívky ... krajské kolo ... stolní tenis

1. místo ... SŠ dívky ... okresní kolo ... basketbal

3. místo ... SŠ dívky ... okresní kolo ... volejbal

2. místo ... ZŠ ml. žáci ... oblastní kolo ... florbal

1. místo ... ZŠ st. žáci ... oblastní kolo ... florbal

4. místo ... ZŠ ml. žáci ... okresní kolo ... florbal

2. místo ... ZŠ starší žáci ... okresní kolo ... florbal

1. místo ... SŠ 1. a 2. ročník ... okresní kolo challange ... florbal

3. místo ... SŠ dívky kategorie VI.B ... okresní kolo ... volejbal

3. místo ... SŠ dívky ... okresní kolo ... florbal

 

OSTATNÍ SOUTĚŽE

  

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.